E tmerrshme: Vajza në Shtime rrihet brutalisht dhe tërhiqet zvarrë në rrugë nga një vajzë tjetër

Lajme

E tmerrshme: Vajza në Shtime rrihet brutalisht dhe tërhiqet zvarrë në rrugë nga një vajzë tjetër

Më: 26 janar 2022 Në ora: 13:28
Pamje nga video

Një rrahje brutale mes dy të miturave ka ndodhur në një fshat të Shtimes.

Nga pamjet e publikuara në rrjetet  sociale shihet njëra vajzë duke e tërhequr zvarrë tjetrën nëpër asfalt.

Rrahje të ngjashme brutale mes të miturve janë parë muajt e fundit edhe nëpër komunat tjera.

Disa herë është bërë apel që autoritetet të ndërmarrin veprime ndaj këtyre akteve të dhunës.

 

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat