Lotaria Amerikane/ Ambasada nxjerr videon, mos harroni këto 5 këshilla - Bota Sot
Lotaria Amerikane/ Ambasada nxjerr videon, mos harroni këto 5 këshilla

Lajme

E premte, 19 tetor 2018

Lotaria Amerikane/ Ambasada nxjerr videon, mos harroni këto 5 këshilla

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 00:22
Lotaria Amerikane

Ambasada Amerikane ka dale sot me nje tjeter njoftim te rendesishem per te gjithe ata qe duan te aplikojne per lotarine amerikane, te celur vetem para pak ditesh.

Ne faqen e vet ne FB, ambasada ka postuar nje video informuese, ne te cilen terheq vemendjen per kujdes, lidhur me 5 keshilla te thjesha, por shume te rendesishme, qe u duhen ne momentin e aplikimit.

Mesazhi i Ambasades 

Po mendoni të aplikoni për Lotarinë Amerikane 2020? Mos harroni këto 5 këshilla të thjeshta kur të aplikoni. Vizitoni faqen tonë të internetit dhe lexoni në shqip udhëzimet e Lotarisë Amerikane për këtë vit ????https://bit.ly/2l7myjg ose postoni pyetjet tuaja në hapësirën e komenteve mëposhtë, duke përdorur #pyetanen

 

U.S. Embassy-Tirana

10 orë · 

????????? | Po mendoni të aplikoni për Lotarinë Amerikane 2020? Mos harroni këto 5 këshilla të thjeshta kur të aplikoni. Vizitoni faqen tonë të internetit dhe lexoni në shqip udhëzimet e Lotarisë Amerikane për këtë vit ???? https://bit.ly/2l7myjg ose postoni pyetjet tuaja në hapësirën e komenteve mëposhtë, duke përdorur #pyetanen

????????? | Applying for the DV Lottery 2020? Keep in mind these 5 simple rules when applying. Go to our website and read this year’s DV Lottery instructions ???? https://bit.ly/2xUgYqC or post your question in the comments’ thread below, using #pyetanen #DV2020

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test