Çfarë pune duhet të bëjë Dashi! - Bota Sot
Çfarë pune duhet të bëjë Dashi!

Life style

Çfarë pune duhet të bëjë Dashi!

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 09:48
Ilustrim

Ju jeni lider të lindur dhe nuk e keni të vështirë të vendosni autoritet, por duhet të keni kujdes sepse acaroheni shpejt. Keni aftësinë për të nisur disa projekte, por e keni të vështirë për t’i çuar ato deri në fund. Pikërisht për këtë arsye ju nevojitet skuadra e duhur mbështetëse.
Profesioni ideal: Çdo gjë që përmban konkurrencë është për ju. Konsideroni punë si agjent turistik, trajner personal, atlet ose të punoni në një organizatë sportive. Nuk do ishit aspak keq edhe në rol drejtues duke qenë se ju pëlqen të keni kontrollin e gjërave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...