Eksperti më i famshëm i grimit në botë tregon se si bëhet selfie më e mirë - Bota Sot
Eksperti më i famshëm i grimit në botë tregon se si bëhet selfie më e mirë

Life style

Eksperti më i famshëm i grimit në botë tregon se si bëhet selfie më e mirë

Më: 11 prill 2019 Në ora: 09:49
Kim Kardashian

Bëni filtër në Instagram dhe ankthit tuaj i vjen fundi

Për selfie të përsosur ju mjafton vetëm një filtër, thekson artisti i famshëm i grimit Patrick Ta.

Patrick ka punuar me shumë manekine dhe persona të famshëm dhe thotë që për selfie të përsosur më i mirë është “filtri i kuq”, përkatësisht ngjyra e kuqe e cila nuk gjendet në filtrat bazë të Instagramit, por në seksionin për rregullim në kategorinë e “ngjyrave”.

 

EXPOSED @kyliejenner #makeupbypatrickta

A post shared by Patrick Ta (@patrickta) on

Ai për Pop Sugar ka zbuluar që filtri i kuq përmirëson vijat e fytyrës dhe thekson grimin dhe ofron dukje natyrore në fotografi.

Pra, e gjitha që duhet të bëni për selfie të përsosur është që të shkoni në seksionin e rregullimit në Instagram, përkatësisht “edit” dhe në kategorinë “color” të zgjidhni të kuqen.

Nëse edhe një herë e prekni këtë ngjyrë, do të mundeni ta rregulloni edhe intensitetin e saj. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...