Katie Holmes është fotografuar në një edicion rastësor: Veshje e preferuar e përsosur për ditët e vjeshtës!

Life style

Katie Holmes është fotografuar në një edicion rastësor: Veshje e preferuar e përsosur për ditët e vjeshtës!

Më: 28 nëntor 2020 Në ora: 21:27
Katie Holmes

Aktorja amerikane u kap në një moment të rastësishëm, ndërsa po kthehej nga tregu

Katie Holmes (41) është e njohur për shkak se preferon privatisht edicione të rastësishme, dhe ajo nuk ka devijuar nga stili i saj edhe tani kur u fotografua në rrugët e New York-ut.

Një triko leshi kashmir është një mënyrë e shkëlqyeshme për të sjellë një frymë luksi në veshjet tuaja, dhe është një nga pjesët më të dëshirueshme të veshjeve në vjeshtë, dhe sigurisht në dimrin e ardhshëm.

Katie Holmes pëlqen të veshë këto modele pulovrash dhe tashmë është fotografuar në modele të ngjashme në disa raste.

Ajo i ka lidhur flokët në një gërshet, ndërsa ka zgjedhur një maskë mbrojtëse ngjyrë të gjelbër. 

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat