Astrologe Meri Shehu bën parashikimin e rrallë, tregon çdo ndodhë në 21 dhjetor

Life style

Astrologe Meri Shehu bën parashikimin e rrallë, tregon çdo ndodhë në 21 dhjetor

Më: 29 nëntor 2020 Në ora: 17:12
Meri Shehu

Astrologe Meri Shehu tregon se në datën 21 dhjetor 2020, do të ndodhë një fenomen i rrallë, i cili për herë të fundit është parë në mesjetë, 4 mas 1226.

“Nuk dua te lajmeroj ardhjen e krishtit dhe as te antikrishtit por dua te lameroj nje clirim nga e ardhmja  me mesazhet e ndritura ne bashkeveprim me pervojen e shekujve”, shkruan Meri.

Ne diten e Solsticit ne dt 21 Dhjetor do kemi nje fenomen te rralle Astrologjik ne shenjen e Ujorit jupiteri dhe saturni do jene kaq afer njeri tjterit sa do dukeni si nje yll i vetem nje yll mbret

Ky fenomen ka ndodhur per here te fundit ne mesjete ne 4 Mars 12 26

Ky fenomen do jete i dukshem edhe me sy te lire dhe me teleskop

Fenomen kaq i forte sa ky bashkim planetesh do ndodhi perseri ne 2400

Cfare do sjelle per njerezimin ky bashkim planetesh?

Ky yll mbret i krijuar nga bashkimi ne shenjen e ujorit?

Nuk dua te lajmeroj ardhjen e krishtit dhe as te antikrishtit por dua te lameroj nje clirim nga e ardhmja  me mesazhet e ndritura ne bashkeveprim me pervojen e shekujve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat