Pjesa më tërheqëse e trupit në bazë të shenjës të zodiakut

Life style

Pjesa më tërheqëse e trupit në bazë të shenjës të zodiakut

Më: 15 dhjetor 2020 Në ora: 15:36
Ilustrim

Rezulton se përfaqësuesit e shenjave të ndryshme të zodiakut kanë jo vetëm tipare të veçanta të karakterit, por edhe karakteristika fizike. Pak njerëz i kushtojnë vëmendje kësaj, por yjet mund t’ju tregojnë se cilat pjesë të trupit janë më tërheqëse për secilën shenjë të zodiakut.

Dashi – Vetullat

Kjo është pjesa më e ndritshme e fytyrës tuaj. Ju dini të manipuloni vetullat tuaja në mënyrë që ato të flasin për ju. Është thjesht e pamundur të mos i kushtoni vëmendje vetullave.

Demi – Buzët

Keni buzë të plota që gjithmonë tërheqin vëmendjen e burrave. Ata fjalë për fjalë fokusojnë vëmendjen tek buzët tuaja joshëse. Çfarë mund të themi për ato raste kur përdorni buzëkuq të ndritshëm. Pasion fatal!

Binjakët – Çehrja

Ju jeni e bardhë si bora dhe është e pamundur që kjo të mos tërheqë vëmendje! Ju keni një çehre të bukur dhe lëkurë të shëndetshme. Çdo e metë bëhet e padukshme, sepse ju jeni një bukuroshe e vërtetë!

Gaforrja – Barku

Edhe pse ju pëlqen të hani, pamja juaj mbetet tërheqëse! Burrat e duan barkun tuaj edhe kur ai pushon së qeni i fortë dhe i rëndë. Shtatzënia duket mirë për ju!

Luani – Flokët

Keni një formë fytyre që duket se të gjitha modelet e flokëve ju shkojnë. Kjo është fitorja juaj! Dukeni tërheqëse si me flokë të lëshuar, po ashtu edhe të kapur.

Virgjëresha – Lëkura

Ju keni lëkurë të shkëlqyeshme. Është e butë dhe e shëndetshme. Rrallë keni puçrra, skuqje ose rrudha. Fat i vërtetë!

Peshorja – Vithet

Ju pëlqen të luani sporte. Vithet tuaja tërheqin pa dyshim vëmendjen e burrave. Ju keni diçka për të qenë krenar!

Akrepi – Pjesët intime të trupit

Ju jeni një afrodiziak! Burrat janë të çmendur për aftësitë dhe bukurinë e pjesëve tuaja intime.

Shigjetari – Supet

Qëndrim i barabartë, kurbë e bukur e trupit. Ju dukeni madhështore dhe seksi. Fustanet me shpatulla dhe shpinë zbuluar ju duken mirë.

Bricjapi – Këmbët

Vishni pantallona të shkurtra dhe funde sa herë që të jetë e mundur. Pse? Sepse këto këmbë të holla dhe joshëse janë thjesht një mëkat për tu fshehur! Takat gjithashtu theksojnë bukurinë e tyre.

Ujori – Shputa e këmbëve

Ka njerëz që janë thjesht tifozë të këmbëve. Ata kanë nevojë të shoqërohen me Ujorin! Ka shputë shumë të lëmuar dhe formë të rregullt të këmbës.

Peshqit – Sytë

Ju mund të mbyteni në to! Kush ka vërtet sy është një dritare drejt shpirtit. Përdorni me shkathtësi armën tuaj për të joshur këdo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat