Çfarë mund t'i dhuroni dikujt që i ka të gjitha

Life style

Çfarë mund t'i dhuroni dikujt që i ka të gjitha

Më: 22 janar 2021 Në ora: 13:38
Foto Ilustrim

Të gjithë e kemi dikë në jetë të cilit nuk i mungon asgjë. Ka praktikisht gjithçka dhe sa herë duhet t'i bëni ndonjë dhuratë jemi në dilemë. Çfarë mund t'i blejmë? 

Detyrimisht lind nevoja për të menduar jashtë kornizave. Dhurata simbolike për festat e fundvitit duhet të jetë e veçantë dhe të lidhet me personin që do t'ja dhuroni. Në këtë mënyrë, nuk do të shpenzoni shumë dhe në të njëjtën kohë do të nderoheni tek miqtë tuaj.

1.

Ata mund të kenë gjithçka, por nuk besojmë të kenë këtë super prerëse për avokadon, të cilën e gjeni për fare pak në Amazon.

2.

Për piktorin, shkrimtarin apo mjekun e jetës suaj.

3.

Një alarm prej druri kaq elegant, që t'i kujtoheni ju çdo mëngjes.

4.

Jo gjithnjë na shkon mendja tek detajet e kuzhinës, prandaj një tavë për kekun më të mirë në botë.

5.

Një mbajtëse fantastike telefoni për ta përdorur gjithandej. E gjeni gjithashtu në Amazon.

6.

Një batanije të ngrohtë për dimër. Kujt s'do t'i pëlqente?

7.

Një mini-mikroval për të bërë kokoshka kurdo dhe kudo!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat