7 filma romancë që mund të shikoni këtë Shën Valentin

Life style

7 filma romancë që mund të shikoni këtë Shën Valentin

Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 11:31
Foto ilustrim

Dita e Shën Valentinit padyshim që do të duket pak më ndryshe këtë vit. 

Ndërsa datat e darkave romantike në restorantet lokale zëvendësohen me ushqime të gatuara në shtëpi dhe netë komode, më poshtë keni disa nga filmat më të mirë dhe më të përshtatshëm për tu parë ditën e Shën Valentinit.

Po kërkoni një thriller seksi, dramë pasionante apo rom-com simpatik? Ka diçka për të gjithë.

New in Town (2009)

Dance with Me (1998)

Obsessed (2009)

My Girl (1991)

Baggage Claim (2013)

Little Italy (2018) 

Across the Universe (2007)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat