Takat e larta të bardha janë trendi kryesor i pranverës

Life style

Takat e larta të bardha janë trendi kryesor i pranverës

Më: 23 shkurt 2021 Në ora: 16:00
Foto ilustrim

Pas një viti në të cilin këpucët e sheshta dhe atletet spikasnin në veshjet tona, takat pothuajse morën një pauzë.

Por, ndryshe nga sa parashikuan shumë, takat po kthehen, duke sjellë një nuancë elegance dhe magjepsëse – kryesisht në të bardhë.

Duke u shfaqur në versione të ndryshme, trendi mund të përshtatet me stilin e çdo gruaje, si dhe për çdo rast. Siluetat me rripa të hollë marrin vëmendjen më të madhe.

Qoftë me një bluzë dhe xhinse apo me një fustan feste, takat e bardha janë këpucët seksi që të gjithë do të shfaqen këtë pranverë.

Suksesi i tonit të bardhë është gjithashtu për shkak të shkathtësisë së tij – qoftë në prodhime monokromatike ose si një prekje freskie midis copave shumëngjyrëshe, ngjyra siguron ekuilibrin perfekt për sezonin e ardhshëm. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat