Gënjeshtarë të lindur! Kini kujdes nga këto 3 shenja të horoskopit

Life style

Gënjeshtarë të lindur! Kini kujdes nga këto 3 shenja të horoskopit

Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 19:31
Foto ilustrim

Ata do ta mohojnë vazhdimisht një gjë të tillë, por nëse i besoni horoskopit do të bindeni se Binjakët, Peshorja dhe Peshqit janë më të pasinqertët e zodiakut. Gënjejnë kaq shumë, sa vështirë ta kuptoni të vërtetën nga trillimi i tyre.

Binjakët
Dualiteti i shtyn shpesh drejt së pavërtetës. Kështu ata do ta gjejnë veten duke tjetërsuar realitetin për të shmangur një konflikt që kanë hapur më parë, por tanimë kanë ndërruar mendim, apo për të anuluar një takim për të cilin tashmë nuk kanë interes. Paqëndrueshmëria është arsyeja kryesore që i shtyn personat e kësaj shenje drejt gënjeshtrës.

Peshorja
Nëse keni takuar ndonjëherë një Peshore e dini fare mirë se sa joshës dhe njëkohësisht manipulues është sharmi i tyre. Të qenurit krijues i shtyn njerëzit e shenjës në fjalë të trillojnë histori nga më të ndryshmet duke çliruar thjesht dhe vetëm imagjinatën.

Peshqit
Mos u mashtroni nga pafajësi e tyre. Shpesh kjo e fundit është asgjë tjetër veçse një mirazh. Nisur nga viktimizimi i situtave, gjë që i karakterizon tejmase Peshqit, shpesh një ngjarje të cakuar mund ta kalojnë në favorin e tyre. Prisni, për të mirën tuaj dëgjoni edhe versionin e palës tjetër. Duket se Peshqit e dinë fare mirë se çfarë duhet të thonë dhe si ta thonë për të fituar zemrën tuaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat