Flokët e Khloe Kardashian janë modeli inspirues që ju duhet për verën e këtij viti

Life style

Flokët e Khloe Kardashian janë modeli inspirues që ju duhet për verën e këtij viti

Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 13:11
Khloe Kardashian

Nëse jeni duke kërkuar frymëzim bukurie për verën e vitit 2021, mos kërkoni më shumë se te Khloe Kardashian.

Pamja e saj e fundit është arritur falë stilistes Justine Marjan e cila shpërndau fotografinë në Instagramin e saj.

Jo vetëm që Justine krijoi ato lloje të lehtë dallgësh paksa të ndrydhura që na kujtojnë ditët e kripura të kaluara në plazh, por gjithashtu shtoi zgjatjet e flokëve deri në bel për Khloe.

Ky është padyshim lloji i stilit dhe gjatësisë që nuk do të dukej i pavend nëse do të ishe ulur në majë të një shkëmbi, si një sirenë.

Ky lloj stili pa mundim është krejtësisht i kundërt nga e lehta, siç vuri në dukje Justine nga 14 orë pune e tyre. Megjithatë, kjo nuk duhet t’ju ndaloj ta provoni, keni një verë të gjatë përpara në të cilën mund të eksperimentoni.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat