Kështu mund ti grini qepët pa derdhur asnjë pikë loti

Life style

Kështu mund ti grini qepët pa derdhur asnjë pikë loti

Më: 2 mars 2021 Në ora: 16:19
Foto ilustrim

Një ndër arsyet më të shpeshta përse njërëzit heqin dorë nga gatimi është grirja e qepës.

Por disa sekrete të vogla do t’ju kthejnë edhe ju sërisht në eksperimentet e kuzhinës, pa qarë.

Mëposhtë po ju tregoj me hapa si t’ja bëni edhe ju kur të grini qepët dhe të mos qani:

1.Merrni qepët dhe qërojini.

2.Deri këtu besoj nuk keni qarë… Më pas futini në ujë dhe lërini 10 minuta.

3.Në fund merrini dhe grijini qepët pa lëshuar as një kokërr loti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat