Shtatë mënyra seksi në të cilat mund t’i përdorësh flokët tuaj gjatë seksit

Life style

Shtatë mënyra seksi në të cilat mund t’i përdorësh flokët tuaj gjatë seksit

Më: 2 mars 2021 Në ora: 18:00
Foto ilustrim

Dëshiron të krijosh “therje” nëpër trupin e tij në çast? Kaloji flokët tuaj nëpër shpinën e tij disa herë.

TRUKE ka shumë, ndërkaq ne po ju zbulojmë ato të cilat përndezin bash çdoherë.

1. Mbështilli flokët përreth bazës së penisit të tij, gjatë seksit oral. Flokët mund të ndikojnë si unazë, e cila i ndihmon të qëndrojë vertikalisht.

2. Zvarriti flokët mbi fytyrën e tij si një makinë larëse seksi. Duhet të keni kujdes të mos i futen në gojë, pasi do i duhet të bëjë pauza për t’i hequr ato nga goja e tij.

3. Lëreni atë t’ua lidhë flokët bishtalec lart. Ai do i lidhë ato shpejt e shpejt nxitimthi edhe juve do ju krijohet një bishtalec i rrëmujshëm.

4. Seksi do jetë aq i bukur, saqë ju vetë s’keni arritur ndonjëherë ta bëni. Përdorini flokët tuaj si një bllokues.

5. Le të bien flokët tuaj në të dy anët e fytyrës dhe le të shërbejnë si një lëvizje për të tërhequr vëmendjen. Nëse ju nuk do të shihni asgjë nga të dyja anët, atëherë ai do të ulë kokën poshtë duke kërkuar sytë tuaj dhe ju do shihni një djalë seksi, ndërsa ju kërkon.

6. Lidhini flokët tuaj rreth fytyrës sikur të jeni një e verbër. Bëjeni këtë veprim duke i mbajtur erë flokëve tuaj edhe pse nuk janë një lëkurë apo pellush i shtrenjtë dhe ju do të jeni më seksi.

7. Tërhiqini flokët tuaj nga supet për t’i vendosur sipër gjoksit tuaj duke i mbuluar ato. Kështu do të dukeni më seksi duke bërë kurioz partnerin tuaj. Ai do mendojë se çfarë fshihet poshtë flokëve tuaj të gjatë? Kush e di!? Gjoksi? Ndoshta, është vetëm një mënyrë për ta zbuluar…

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat