Çfarë tregojnë ëndrrat me tradhti? Ekspertët japin kuptimet e ndryshme

Life style

Çfarë tregojnë ëndrrat me tradhti? Ekspertët japin kuptimet e ndryshme

Më: 19 prill 2021 Në ora: 11:34
Foto Ilustrim

Të gjithëve iu ndodhë, por çfarë kuptimi ka?

Nëse shihni partnerin ose partnerin duke ju tradhëtuar, fillimisht duhet të qetësoheni pasi janë ëndrra dhe jo realiteti.

Ekspertët shpjegojnë se gjiths këto lloj ëndrrash e kanë një shpjegim ose më shumë se një.

Ju mund të jeni ndjerë këto kohë se nuk e keni vëmëndjen e partnerit dhe subkoshienca juaj ju bën që të keni mendime të tilla si tradhëtia.

Një arsye  tjetër mund të jetë se jeni zënë dhe nuk keni folur.

Gjithashtu ekspertët që shpjegojnë ëndrra thonë se është mirë për të parandaluar këto lloj ndjenjash dhe ëndrrash që të flisni me partnerin sa herë të keni një paqartësi sado të vogël.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat