Zbuloni kush po gënjen; Testi që tregon shumë për inteligjencën tuaj

Life style

Zbuloni kush po gënjen; Testi që tregon shumë për inteligjencën tuaj

Më: 23 maj 2021 Në ora: 08:15
Foto ilustrim

Burri është kthyer nga sporti i snoëboard. Por kur u ribashkua me miqtë e tij, ai kontrolloi gjërat e tij dhe vuri re se ushqimi i tij po mungonte, kështu që pyeti miqtë e tij nëse ata dinin ndonjë gjë në lidhje me të.

Gruaja e parë tha se ajo kishte qenë duke bërë patinazh gjithë ditën, dhe tjetra tha se ajo ka qënë duke pirë të njëjtin lëng pranë zjarrit që nga mëngjesi.

Burri buzëqeshi menjëherë sepse e dinte që njëri prej tyre po gënjente. Por si?

Gruaja me gotën në dorë po gënjën. Pse? Sepse nëse do të ishte e njëjta pije apo gotë që nga mëngjesi akulli do të kishte shkrirë!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat