Ëndërroni sikur ziheni me partnerin? Kuptimi që fshihet pas

Life style

Ëndërroni sikur ziheni me partnerin? Kuptimi që fshihet pas

Më: 3 shtator 2021 Në ora: 14:02
Ilustrim

Ëndrrat me partnerin janë të zakonshme sidomos nëse marrëdhënia juaj po kalon një fazë më të ndërlikuar.

Nëse shihni shpesh në ëndërr sikur grindeni me partnerin, kjo tregon se duhet të punoni më shumë me marrëdhënien tuaj.

Nëse jeni ju që e keni shkaktuar këtë “luftë”, do të thotë se nuk jeni ende gati për të mbajtur një lidhje serioze dhe ndiheni të pasigurt sa herë që ndodh diçka. Duhet të mësoni të merreni me veten dhe të ndaloni së ushqyeri ndjenja negative.

Nëse ju pëlqen vërtet ky person, përpiquni t’i përkushtoheni atij dhe të mos krijoni pasiguri për marrëdhënien tuaj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat