Rrëfehet 27-vjeçarja: Qe 8 muaj bëj seks e nuk e arrij dot orgazmën, i dashuri i interesuar vetëm për ...

Life style

Rrëfehet 27-vjeçarja: Qe 8 muaj bëj seks e nuk e arrij dot orgazmën, i dashuri i interesuar vetëm për ...

Nga: Bota sot Më: 25 shtator 2021 Në ora: 22:29
Foto ilustrim

Një femër 27-vjeçare, është ankuar se nuk ka përjetuar asnjëherë orgazmë. Ajo ka thënë për “The Sun” se ndonëse bën qe 8 muaj seks me të dashurin, ai nuk po ia mundëson asaj të arrijë kulmin e kënaqësisë, përcjell Bota sot.

Rrëfimi i saj i plotë:

Unë kurrë nuk kam përjetuar orgazmë, por tani që kam bërë seks me të dashurin tim për tetë muaj, do të doja shumë të arrija kulmin.

Problemi është se unë kam filluar të kuptoj se ai është tepër egoist në shtrat dhe ndjehem sikur ai është i interesuar vetëm për kënaqësinë e tij.

Ashtu si shumë burra që njoh, ai shikon shumë filma për të rritur dhe duket aq i preokupuar me rikrijimin e skenave pornografike sa që nuk më kushton mua vëmendje.

Unë jam 27-vjeçare, ndërsa ai është 29-vjeçar.

Ai ka hequr dorë nga çdo përpjekje në dhomën e gjumit me mua.

Kur thashë që do të doja të përjetoja një orgazëm, ai më hodhi poshtë, duke thënë: "Unë thjesht nuk mendoj se do të jetë e mundur për ty, shpirt."

Sapo të ketë mbaruar seksi, ai thotë se është koha e "fikjes së dritave".

Përgjigjja e psikologes:

Shikimi i shumtë i pornografisë mund t'i bëjë përdoruesit të shkëputen nga njerëzit aktualë, me të cilët kanë marrëdhënie seksuale.

Për të pasur një marrëdhënie përmbushëse, ai duhet të fillojë t'ju marrë parasysh si në dhomën e gjumit, ashtu edhe jashtë saj.

Kënaqësia seksuale e një gruaje zakonisht vjen kur klitorisi i saj stimulohet në mënyrën e duhur, kështu që unë po ta bashkangjes paketën time mbështetëse për gratë dhe orgazmën, e cila do t'ju ndihmojë ta arrini këtë vetë dhe me partnerin tuaj.

Nëse gjërat nuk përmirësohen dhe ai vazhdon të injorojë ndjenjat tuaja, ndoshta ai nuk është djali i duhur për ju.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat