Muaji nëntor do jetë më romantiku, veçanërisht për këto 3 shenja!

Life style

Muaji nëntor do jetë më romantiku, veçanërisht për këto 3 shenja!

Më: 28 tetor 2021 Në ora: 13:30
Foto ilustrim

Është nëntor. Temperaturat kanë filluar të bien dhe të gjithë po kërkojnë dikë të veçantë për t'i mbajtur ngrohtë. Romanca gjatë këtij muaji është e pashmangshme, veçanërisht sepse këtë vit kështu është shkruar dhe në yje.

Do të përjetoni marrëdhënie intensive, sa një njohje e shkurtër do t'ju duket sikur ka zgjatur prej vitesh të tëra.

Në aspektin astrologjik, nëntori do jetë padyshim më romantik për këto 3 shenja:

- Binjakët: Do vidhni gjithë vëmendjen dhe do të bini në sytë e partnerit tuaj të ardhshëm!

- Gaforrja: Do dilni nga guacka juaj dhe do të lulëzoni, në krahët e një partneri potencial.

- Akrepi: Ju po manifestoni dhe romanca është një nga dëshirat që do t'ju realizohet!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat