Moment i sikletshëm, kolegia e punës ia puthi burrin – ja si reagoi 32 vjeçarja!

Life style

Moment i sikletshëm, kolegia e punës ia puthi burrin – ja si reagoi 32 vjeçarja!

Nga: B.S. Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 22:32
Foto ilustrim

Një 32 vjeçare ka rrëfyer momentin kur e ka parë kolegen e punës së burrit të saj, duke flirtuar dhe iu ulur në prehër atij.

Ajo u shpreh e nervozuar dhe e irrituar nga veprimet e koleges së punës, ku më pas edhe debatoi me bashkëshortin e saj.

Kështu që, ajo vendosi të kërkoi këshilla nga ‘Dear Deidre’ në lidhje me këtë situatë, transmeton “Bota sot”.

Rrëfimi i plotë

E dashura psikologe: Kolegia e punës së burrit tim flirtoi në mënyrë të egër me të në festën e Krishtlindjes – pikërisht përballë meje.

Ishte kaq e turpshme. Mund t'i kisha goditur të dyve, por buzëqesha nëpër dhëmbë.

Kur nëna e burrit tim vdiq papritur vitin e kaluar, kjo kolege ishte kaq mbështetës ndaj tij. Ajo dukej si një person i mirë, por nuk e kisha takuar kurrë.

E dija që burri im po i dërgonte mesazhe, por mendova se ata ishin bashkëshortë – në fund të fundit kam miq meshkuj.

Por duke e parë atë në veprim, situata ishte padyshim shumë ndryshe.

Unë jam 32 dhe ai 38. Ne jemi martuar për shtatë vjet.

Kjo kolege është e bukur dhe ka kaluar të njëzetat. Ajo kishte veshur një fustan të kuq pa kurriz të përqafuar me figura. Ajo nxori apel seksual.

Ajo më tha përshëndetje, më pas iu hodh në krahë burrin tim dhe i dha një puthje në faqe.

Ajo mezi u largua nga krahrori i tij, duke e prekur dhe duke e tërhequr në pistën e kërcimit.

Disa herë ajo lau gjoksin e saj duke u ngritur nga karrigia e saj.

Ajo duhet të mendojë se unë jam i verbër.

Pas një kërcimi, nuk kishte karrige, kështu që ajo u zhyt në prehrin e tij, ndërsa unë u ula atje duke u ndjerë jo rehat.

Kolegët dukeshin të turpëruar, derisa drejtori ndërhyri dhe me dashamirësi e nxori atë nga situata.

Kishim një sherr të madh në shtëpi. Ai nuk kishte bërë asgjë për ta larguar atë, por ai vazhdimisht më refuzon.

Jeta jonë seksuale është inekzistente. Kur kërkoj seks, ai më thotë se është shumë i lodhur.

Burri im është i bukur dhe thotë se seksi i rastësishëm si adoleshent e ka lënë atë "të lodhur".

Ai më fajëson mua që ka pasur dhimbje që nga vazektomia. Ne kemi dy vajza, kështu që e detyrova të merrte copëzën.

Kjo grua jam e sigurt se dëshiron të na ndajë.

Përgjigja e psikologes: Njerëzit e pikëlluar shpesh i besojnë dikujt jashtë situatës së shtëpisë së tyre, sepse është një arratisje nga realiteti - dhe punët mund të ndodhin.

Por në rastin e burrit tuaj, duket sikur flirtimi ishte i njëanshëm. Ndoshta ai nuk dinte si ta trajtonte atë dhe nuk donte të shkaktonte një skenë.

Gjeni kohë për të shpjeguar se po ndiheni të kërcënuar dhe shikoni nëse ai mund t'ju qetësojë.

Shpjegoni se ai duhet të insistojë tek ajo se ai është jashtë kufijve.

Nxiteni atë të vizitojë mjekun e tij të përgjithshëm për një referim në lidhje me dhimbjen e tij të vazektomisë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat