E thonë ekspertët: Majtakët janë më të mirë në shtrat

Life style

E thonë ekspertët: Majtakët janë më të mirë në shtrat

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 20:06
Foto ilustrim

Personat që përdorin më shumë dorën e majtë është vërtetuar që janë më të mirë në marrëdhëniet seksuale.

Hulumtimi i ri sjell rezultate shumë interesante që do të kënaqin të gjithë majtakët.

Gjegjësisht, shifrat janë të qarta dhe tregojnë se majtakët, në krahasim me djathtakët, shijojnë seks më të mirë.

Jeta për majtakët ndonjëherë mund të jetë mjaft e ndërlikuar, pasi jeta e përditshme në një botë kryesisht të varur nga e djathta nuk është gjithmonë e lehtë.

Megjithatë, ata mundën të djathtët në një segment, dhe ai është seksi.

Sipas një sondazhi të bërë së fundmi, majtakët janë deri në 70 për qind më të kënaqur me seksin sesa djathtakët.

Studimi përfshiu 10,000 të anketuar, nga të cilët rreth 85 për qind e majtakëve thanë se ishin jashtëzakonisht të kënaqur me jetën e tyre seksuale në krahasim me vetëm 15 për qind të djathtakëve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat