4 ngjyra për thonjtë që do të dominojnë gjatë vitit 2022

Life style

4 ngjyra për thonjtë që do të dominojnë gjatë vitit 2022

Më: 2 janar 2022 Në ora: 14:25
Foto ilustrim

Fiksimi me thonjtë duket se nuk ka asnjë shenjë ngadalësimi edhe për vitin 2022.

Megjithatë mund të heqim dorë nga printet dhe dizenjot shumëngjyrëshe për t’i dhënë më shumë vëmendje modeleve klasike.

1. Blu

2. Tonet solare

3. Tonet neutrale

4. Xixat

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat