Rrëfehet 37 vjeçarja: Bëra seks të mahnitshëm me burrin e shoqes së ngushtë, tani...

Life style

Rrëfehet 37 vjeçarja: Bëra seks të mahnitshëm me burrin e shoqes së ngushtë, tani...

Nga: BOTA SOT Më: 16 janar 2022 Në ora: 22:39
Foto ilustrim

E DASHUR DEIDRE: Shoqja ime më e mirë ka qenë pranë meje gjatë gjithë kohës dhe unë e kam thyer besnikërinë e saj, duke bërë seks në gjendje të dehur me burrin e saj.

Nuk mund ta besoj që isha kaq budallaqe dhe jam ndjerë tmerrësisht që atëherë.

E lashë partnerin tim prej dhjetë vjetësh, pesë muaj më parë pas disa viteve të abuzimit emocional dhe sjelljes së tij kontrolluese.

Nuk mund ta kisha bërë pa mbështetjen e vazhdueshme të mikes sime. Ajo gjithmonë gjen kohë për mua dhe më ndihmon shumë, gjë që e bën atë që kam bërë edhe më keq.

Unë jam një femër 37 vjeçare.

Disa fundjava më parë ishim të gjithë në shtëpinë e mikes time më të mirë duke festuar fejesën e një shoku tjetër.

Ishte një natë e gjatë dhe pas orëve të tëra me pije të gjithë ose u larguan ose shkuan në shtrat dhe unë mbeta vetëm me burrin e shoqes time.

Shoqja ime është 37 vjeç dhe burri i saj është 38.

Filluam të pastronim gotat e zbrazëta dhe të rregullonim rrëmujën, kur ai papritmas më vuri krahun rreth belit dhe më tërhoqi drejt tij.

Ndjeja frymën e tij të ngrohtë pran meje. Ngrita sytë dhe ai më puthi. Isha e tronditur, por edhe më pëlqeu.

Duke u përpjekur për të bërë gjënë e duhur, u tërhoqa dhe mora pallton duke thënë se duhej të shkoja. Ai këmbënguli që të më çonte në shtëpi dhe sapo mora çelësin në derë ne u gjendëm mbi njëri-tjetrin.

E kapa për dore dhe e çova lart.

Ne bëmë seks në shtratin tim - ishte e mahnitshme të ndihesha përsëri kaq e dëshiruar. Ai u largua menjëherë dhe më zuri gjumi.

Zgjimi ishte i mërzitshëm ku kujtova atë që kishim bërë. Nuk mund të ha, ndihem e sëmurë dhe faji po më vret.

Tani kam frikë se do ta zbulojë mikja ime.

Që atëherë kam folur me burrin e saj. Ne ramë dakord që ishte një gabim dhe se nuk do t'ia tregonim askujt, por kam frikë se mund të të rrëshqasë.

Unë e urrej veten dhe nuk mund të përqendrohem në punën time apo asgjë.

DEIDRE THOTË: Shoqja jote është tradhtuar nga dy personat që duhet t'iu besojë më shumë.

Nuk kishte asnjë justifikim për atë që bëtë, por shumica prej nesh bëjnë gabime - është e rëndësishme nëse mësoni prej tyre.

Peshoni shanset që miku juaj të mësojë dhe vendosni nëse doni që ajo ta dëgjojë më shpejt këtë nga ju apo dikush tjetër.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat