Rrëfimi i 45 vjeçarit: Lejova gruan të bënte seks treshe me dy ish-at e saj, tani ajo..

Life style

Rrëfimi i 45 vjeçarit: Lejova gruan të bënte seks treshe me dy ish-at e saj, tani ajo..

Nga: BOTA SOT Më: 17 janar 2022 Në ora: 22:28
Foto ilustrim

E dashur DEIDRE: Gruaja ime bëri seks me dy ish-at e saj në të njëjtën kohë me lejen time, por unë jam i tërbuar sepse ajo e bëri këtë gjë edhe njëherë tjetër pa mua.

Ajo ka qenë gjithmonë shumë mbështetëse ndaj shijeve të mia dhe ka ftuar shoqet e saj femra në dhomën tonë të gjumit për treshe.

Kështu që kur ajo ndau fantazinë e saj - se donte të bënte seks me dy burra të ndryshëm, ndërsa unë shikoja - unë rashë dakord.

Unë jam 45 dhe ajo 43. Kjo është martesa ime e dytë.

Ne organizuam që të vinin dy ish-at e saj. Nuk e kisha problem, pasi ata për të ishin më shumë rraskapitje sesa marrëdhëniet e duhura. Dhe si përfundim të gjithë kaluam shumë mirë.

Gruaja ime e përjetoi ëndrrën e saj dhe ajo ishte vërtet e lumtur me mënyrën se si rrodhën gjërat – ashtu si unë.

Nuk ishte fantazia ime, por më pëlqente të isha në gjendje t'i jepja asaj atë që donte.

Atë natë, një nga ish-at e saj fjeti në shtratin tonë me gruan time të futur në mes dhe ish-i tjetri flinte në dhomën e gjumit ngjitur.

Të nesërmen në mëngjes, kur u zgjova, kuptova se isha i vetëm në shtrat.

Pastaj dëgjova të qeshura dhe rënkime që vinin nga dhoma e gjumit.

Kur hyra brenda ata po bënin një seancë tjetër, vetëm se unë nuk isha ftuar.

Ajo më thirri dhe më kërkoi të bashkohesha, por unë nuk isha në humor. Për më tepët isha i hutuar dhe i zemëruar.

Ajo nuk e sheh veprimin e saj si të gabuar. Madje, shpjegoi se nuk donte të më zgjonte.

Ajo tha se ata po bënin vetëm atë që kishin bërë një natë më parë.

Por, kishte një ndryshim të madh; Unë nuk isha i përfshirë, ndonëse premtuam se do t'i ndanim gjithmonë të metat tona me njëri-tjetrin.

Nëse ajo mundi ta bënte këtë, më bëri të pyes veten se çfarë tjetër ka bërë pas shpinës sime.

Përgjigjja

Disa çifte që janë shumë të sigurt në marrëdhëniet e tyre, arrijnë të hapin me sukses jetën e tyre seksuale ndaj njerëzve të tjerë, por ata gjithmonë i përmbahen kodit të tyre.

Gruaja juaj nuk po përpiqej të shkonte pas shpine, por duke mos ju përfshirë në mënyrë aktive ajo ju ka bërë të vini në dyshim atë dhe nga ana tjetër forcën e marrëdhënies suaj.

Do të ishte shumë më mirë të flisnit dhe të mendonit për fantazitë tuaja së bashku, në vend që t'i vini re ato.

Siç po e kuptoni, po rrezikoni duke përfshirë të tjerët në jetën tuaj seksuale. Ftesa e të tjerëve hap marrëdhënien tuaj ndaj xhelozisë dhe mërzitjes.

Nëse jeni këmbëngulës që dëshironi të përfshini të tjerët, të dy duhet të bini dakord që të respektoni kufijtë e tjetrit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat