Disa mënyra të lehta për ta lidhur kravatën që çdo mashkull duhet t’i dijë

Life style

Disa mënyra të lehta për ta lidhur kravatën që çdo mashkull duhet t’i dijë

Më: 18 janar 2022 Në ora: 22:59
Foto ilustrim

Dini ta lidhni kravatën? Sigurisht, disa nga ju do të përgjigjeshit me jo.

Nuk është ndonjë gjë e komplikuar, mirëpo pak e mërzitshme dhe e vështirë të mbahet në mend, por ka të tillë që dijnë më shumë se një mënyrë.

Mënyra klasike e lidhjes së kravatës nganjëherë mund të duket edhe jo bukur, mirëpo nëpërmjet videos së mëposhtme ju do t’i mësoni edhe 3 mënyra të tjera.

Merrni një kravatë afër vetës dhe filloni të shikoni videon ngadalë, sigurisht do të mësoni ta lidhni kravatën shumë shpejt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat