E vërtetuar: Në këtë moshë femrat tradhtojnë më së shumti

Life style

E vërtetuar: Në këtë moshë femrat tradhtojnë më së shumti

Më: 20 janar 2022 Në ora: 15:15
Foto ilustrim

Femrat kur arrijnë një moshë të caktuar kanë më shumë gjasa ti tradhtojnë partnerët e tyre.

Sipas një studimi të faqes së marrëdhënieve jashtë martesore, Victoria Milan, ka një moshë që gratë kanë më shumë gjasa të tradhtojnë.

Mendoni se bëhet fjalë për një femër tek të 20-tat, por nuk është ajo.

Bëhet fjalë për femrat që janë 37 vjeç.

Sipas gjetjeve të tyre, mosha mesatare e femrave që tradhtojnë në gjithë botën është 36.6, saktësisht 8 vjet pas martese, duke pasur parasysh që mosha mesatare e martesës është 29 vjeçe.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat