Pyetje seksi, përgjigjet e të cilave ti dhe partneri/ja duhet t’ia dini njëri-tjetrit!

Life style

Pyetje seksi, përgjigjet e të cilave ti dhe partneri/ja duhet t’ia dini njëri-tjetrit!

Më: 9 mars 2022 Në ora: 07:57
Foto ilustrim

Komunikimi me partnerin/en është mënyra e vetme për të kuptuar nëse po e kënaqni njëri-tjetrin seksualisht, prandaj nëse ende s’i dini përgjigjet, filloni t’i drejtoni atij/asaj pyetjet e mëposhtme:

1. Ke bërë ndonjëherë treshe dhe nëse jo, a është në ‘listën’ tënde?

2. A të ndez ‘voyeurism’-i?

3. Cilat janë kufijtë e tua?

4. Çfarë mendon për shtimin e lodrave të seksit në ‘rutinën’ tonë?

5. Të pëlqen kur komandoj unë?

6. Nëse jam larg teje dhe dua të bëj sexting me ty, do pranoje?

7. Dua të të dërgoj foto nudo. A do ndiheshe rehat me këtë?

8. Si të pëlqen ta prekësh veten?

9. Cila është një fantazi për të cilën ke qenë gjithnjë kurioz/e?

10. Kush është “dream celebrity f*ck” për ty?

11. Vendi më i çuditshëm ku ke bërë seks?

12. Çfarë lloj pornoje pëlqen të shohësh?

13. Kur ndihesh më seksi?

14. Mendimet e tua për të folurit pistë në shtrat?

15. Çfarë mendon zakonisht kur masturbohesh?

16. Çfarë është diçka që ke patur gjithmonë qejf ta provosh, por ke patur frikë?

17. Çfarë të bën të ndihesh mirë?

18. Cili është kujtimi më i mirë seksual që ke me mua?

19. Do të provosh një pozicion të ri?

20. Çfarë këngësh janë në playlist-ën tënde të seksit?

21. Cila është lodra jote e preferuar e seksit?

22. Ku të pëlqen më shumë të të puthin?

23. Si të duket kjo? Po ndihesh mirë?

24. Të pëlqen të të godasin në shtrat?

25. Dhe gjithçka tjetër që ju shkon në mendje!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat