Disa shenja që tregojnë qartazi se nuk e dashuroni më partnerin

Life style

Disa shenja që tregojnë qartazi se nuk e dashuroni më partnerin

Më: 11 mars 2022 Në ora: 23:41
Foto ilustrim

1. Ti ke filluar të ëndërrosh për takimet/romancën me njerëz të tjerë.

2. Fluturat janë zhdukur prej kohësh dhe s'ka më xixa mes jush.

3.  Jeta seksuale është bërë monotone.

4. Ti ndjen që ai/ajo s'është më shoku yt i ngushtë.

5. Zakonet e tij që dikur të dukeshin të lezetshme, s'të pëlqejnë më.

6. Ndjen gjatë gjithë kohës sikur lidhjes suaj i mungon diçka.

7. ...dhe ti nuk do të bësh asnjë përpjekje për ta rregulluar.

8. Nuk tërhiqesh më prej tij/saj.

9. Nuk të duket e tmerrshme ideja se mund të mos e shohësh më.

10. Ty s'të pëlqen njeriu që ai/ajo është bërë.

11.  Nuk mendon më njësoj për lidhjet e gjata pasi s'e ndjen më si njeriun tënd personin që ke në krahë.

12. Ziheni për gjëra koti.

13. Partneri yt refuzon të rritet ndërsa ti je shumë përpara tij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat