Tri shenjat e zodiakut që janë më të prira ta thyejnë zemrën e një Dashi

Life style

Tri shenjat e zodiakut që janë më të prira ta thyejnë zemrën e një Dashi

Më: 11 prill 2022 Në ora: 09:34
Foto ilustrim

Dashët janë të ashpër, të sigurt dhe kanë tendencë të kenë një mentalitet tjetër kur bëhet fjalë për ndarjen.

Për ata është shumë e rëndësishme të ecin përpara dhe të mos kthehen kurrë prapa. Por kjo nuk do të thotë se Deshët ndjejnë dhimbje më pak se çdo shenjë tjetër.

Si një shenjë e zjarrtë e pasionante që tenton të dashurohet shumë dhe shpejtë, atyre shumë shpejt ju thyhet zemra kur personi tjetër nuk është aq gjithëpërfshirës sa shenja e dashit.

Nëse doni të shmangni problemet kryesore te pajtueshmërisë, ka tre shenja të zodiakut që kanë më shumë gjasa të thyejnë zemrën e Dashit, sipas astrologëve. Dashi është shenja e “vetes”, dhe zakonisht është shumë e guximshme dhe e hapur”, tha astrologia Jessica D’Angio. “Ajo që shihni është gjithçka që mundë të merrni nga shenja e Dashit. Ata nuk luajnë lojëra. Janë udhëheqës të lindur natyrshëm dhe shumica e tyre e përballojnë këtë përgjegjësi shumë mirë. Në fakt, ata me të vërtetë krenohen që janë ‘të parët’”, thotë ajo.

Si dikush që absolutisht e urren humbjen, ju patjetër do të doni të dini se cilat shenja të zodiakut duhet të shmangni takimet.

Prandaj, më poshtë ua sjellim tri shenjat e zodiakut që kanë më shumë gjasa të thyejnë zemrën e një personi të shenjës së Dashit:

Binjakët

Luani 

Akrepi 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat