“Lakuriq”/ Eksperienca e çuditshme seksuale - 8 persona vendosin ta humbin virgjërinë në ….!

Life style

“Lakuriq”/ Eksperienca e çuditshme seksuale - 8 persona vendosin ta humbin virgjërinë në ….!

Nga: B.S. Më: 24 prill 2022 Në ora: 22:30
Foto ilustrim

Një 18 vjeçar ka rrëfyer planin për një eksperiencë të re seksuale me miqtë e tij.

Ai për psikologen e “The Sun” tregoi se së bashku me 7 miq të tij kanë vendosur që ta humbin virgjërinë në një orgji në Magaluf, pas përfundimit të shkollës, përcjell “Bota sot”

18 vjeçari është i shqetësuar në lidhje më këtë gjë, pasi nuk e di se si mund të shkoj një eksperiencë e tillë, për këtë arsye kërkoi një këshillë.

Rrëfimi i plotë

Kam rënë dakord të humbas virgjërinë time me shtatë persona të tjerë në një orgji në Magaluf.

Ndërsa jam i emocionuar nga ideja, jam shumë nervoz.

Jam unë, dy djem të tjerë dhe pesë vajza në grupin tonë të miqësisë.

Jemi të gjithë 18 vjeç dhe në vitin e fundit të shkollës.

Tre muaj më parë, ne të gjithë ishim duke pirë në shtëpinë e një nga shokët tonë kur filluam tema e seksit.

Të gjithë ankoheshim se jemi ende të virgjër.

Asnjërit prej nesh nuk i pëlqeu ideja për të shkuar në universitet pa bërë seks.

Pastaj njëri prej nesh bëri shaka se mund të largoheshim edhe me njëri-tjetrin për ta mbaruar. Disi kjo u kthye në një plan aktual.

Nuk më dukej kurrë një ide e mirë derisa një nga vajzat, të cilën e kam dashur prej kohësh, e pranoi këtë ofertë.

Ajo më shoqëroi kur i kërkova të dilnim disa vjet më parë.

Mendova se seksi me të, megjithëse pjesë e një orgjie, mund ta bëjë atë të më shohë ndryshe.

Ne kemi rënë dakord që do të ndodhë kur të shkojmë për pushimet e të diplomuarve tanë në Magaluf gjatë verës.

Por sa më shumë afrohet data, aq më shumë shqetësohem.

Sado që jam i emocionuar të shoh vajzën e ëndrrave të mia lakuriq, nuk e di nëse mund t'i shikoj ndonjëherë në sytë e të gjithë të tjerëve.

Unë nuk jam gay dhe definitivisht nuk dua të eksperimentoj me këtë.

Thjesht nuk e di se çfarë pritet nga unë në këtë orgji për të cilën kam rënë dakord.

Por me tre djem dhe pesë vajza sigurisht që kam një shans të mirë për të zgjedhur se me kë do të bashkohem?

Dhe çka nëse kjo ngatërron miqësitë tona përgjithmonë?

Përgjigja e psikologes: Kjo orgji ka një shans të lartë për të kompromentuar miqësitë tuaja.

Duket sikur të gjithë keni rënë dakord për seks në grup pa ndonjë diskutim të duhur se çfarë do të sjellë kjo.

Kur bëni seks për herë të parë, është e rëndësishme të ndjeheni se jeni në një mjedis të sigurt me dikë për të cilin kujdeseni vërtet.

Fillimi i një orgjie, pa asnjë ide për pritshmëritë, preferencat apo kufijtë e njëri-tjetrit është një recetë për fatkeqësi, veçanërisht pasi të gjithë jeni të virgjër.

Dëshironi vërtet të rrezikoni grupin tuaj të miqësisë sepse jeni me nxitim për të bërë seks?

Merrni kohën tuaj për të gjetur dikë që ju pëlqen vërtet dhe me të cilin ndiheni rehat përpara se të mendoni për humbjen e virgjërisë.

Duke qenë se shtatë miqtë tuaj janë gjithashtu të virgjër, ka shumë mundësi që edhe shumë njerëz të tjerë në universitet të jenë të virgjër.

Ju lutem mos u turpëroni. Nuk ka nxitim.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat