E dini cilët janë meshkujt më pak besnikë sipas shenjave të horoskopit?

Life style

E dini cilët janë meshkujt më pak besnikë sipas shenjave të horoskopit?

Më: 2 maj 2022 Në ora: 16:01
Foto ilustrim

Dëshironi të dini se cilat shenja të horoskopit i kanë meshkujt më pak besnikë në lidhje? Atëherë jeni nëartikullin e duhur. Sipas horoskopit, pesë shenjat e mëposhtme i kanë meshkujt më pak besnikë. Sigurisht, jemi duke folur për parashikime që vlejnë në shumicën e rasteve, por patjetër që ka edhe raste të tjerë qëshkojnë ndryshe nga këto parashikime. 

Në vendin e pestë qëndrojnë meshkujt e shenjës së Peshqve. Mbahen si meshkuj romantikë në lidhjet e dashurisë dhe janë të tillë. Janë vërtet romantikë, por kjo gjë nuk i përjashton nga fakti që edhe tradhëtojnë, ndaj edhe përfshihen në këtë listë. 

Në vendin e katërt qëndrojnë meshkujt e shenjës së Shigjetarit. Shigjetari është një shenjë që i pëlqen aventuratdhe shpesh nuk i mendon pasojat e veprimeve të tij. Pikërisht për këtë gjë, shpesh tradhëton nëçift. 

Në vendin e tretë gjenden meshkujt e shenjës së Virgjëreshës. Janë meshkujt manipulues, të cilët kur tradhëtojnë, e planifikojnë çdo gjë në detajet më të vogla, saqë shpesh nuk merret vesh se çfarë ka ndodhur. 

Në vendin e dytë janë meshkujt e shenjës së Binjakëve. Janë tepër flirtues dhe dinë si të flirtojnë pa rënënë sy. Përgjithësisht nuk arrijnë deri tek tradhëtia në kuptimin e parë të fjalës, por flirtojnë me shumëpersona njëkohësisht. 

Në vendin e parë gjenden meshkujt e shenjës së Dashit. Dashi është një shenjë impulsive që i pëlqen aventurat dhe nuk arrin thuajse asnjëherë ta kontrollojë veten. Gjëja e mirë është që nuk janë shumë tëaftë ta fshehin tradhëtinë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat