Babi tronditet kur e sheh vajzën e tij 11 vjeçare të zhveshur në shtrat me …!

Life style

Babi tronditet kur e sheh vajzën e tij 11 vjeçare të zhveshur në shtrat me …!

Nga: B.S. Më: 13 maj 2022 Në ora: 22:31
Foto ilustrim

Një burrë, 43 vjeçar është tronditur kur ka parë vajzën e tij 11 vjeçarë të zhveshur në shtrat më shoqen e saj të ngushtë, duke u puthur e duke u prekur.

Ai për këtë gjë iu rrëfye psikologes së “The Sun” dhe kërkoi ndihmën e saj, përcjell “Bota sot”.

Burri është jashtëzakonisht i shqetësuar për këtë situatë dhe nuk di si të veprojë.

Rrëfimi i plotë

E zura vajzën time 11-vjeçare të zhveshur në shtrat me shoqen e saj më të mirë.

Shoqja e saj erdhi tek në shtëpi për një detyre dhe gruaja ime më kërkoi t'i zbrisja për darkë.

Kur hyra në dhomën e gjumit, ku ata duhej të bënin detyrat e shtëpisë, u tmerrova kur i gjeta duke u puthur dhe duke prekur njëri-tjetrin.

Nëna e saj dhe unë, të dy jemi 43 vjeç, nuk dinim si ta trajtonim këtë situatë.

E dërguam vajzën tjetër në shtëpi dhe u treguam prindërve të saj se çfarë kishte ndodhur.

Në fillim, ata nuk na besuan dhe më pas thanë se duhet të jetë faji i vajzës sime.

Tani ata kanë thënë se vajza e tyre nuk do të lejohet të luajë më me të. Ata madje po flasin për ndryshimin e shkollës së saj.

Vajza ime është tmerrësisht e mërzitur nga humbja e shoqes së saj më të mirë.

Ajo është shumë e re dhe nuk i kupton pasojat e asaj që ka ndodhur.

Ajo nuk do të flasë për të. Pyes veten nëse fëmija tjetër e detyroi atë në të.

Ne nuk duam ta ndëshkojmë për eksperimente, por mendojmë se ajo që ka bërë është e papërshtatshme.

Ne nuk jemi të sigurt nëse kjo është sjellje normale, apo nëse ajo mund të jetë homoseksual.

A duhet të përpiqemi të marrim ndihmë për të?

Përgjigjja e psikologes: Eksperimentimi seksual është një pjesë normale e zhvillimit të një fëmije dhe shumica e fëmijëve luajnë lojëra seksuale eksploruese.

Kjo nuk do të thotë se vajza juaj është homoseksual, ose se ajo është abuzuar.

Ju dhe gruaja juaj duhet të përpiqeni të flisni përsëri me vajzën tuaj me butësi, duke e bërë të qartë se ajo nuk është në telashe, por se ju dëshironi të ndihmoni.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat