Çifti lë nam/ Bëjnë marrëdhënie në mes të drekës në natyrë, shokohen klientët e restorantit përballë

Life style

Çifti lë nam/ Bëjnë marrëdhënie në mes të drekës në natyrë, shokohen klientët e restorantit përballë

Më: 27 maj 2022 Në ora: 15:25
Pamje nga vendi i ngjarjes

Klientët e një restoranti mbetën të shokuar pasi panë një çift duke kryer marrëdhënie mbi shkëmbin përballë.

Dyshja u pa vetëm disa metra larg nga mjedisi i populluar bregdetar pasditen e djeshme.

Pamjet e marra nga restoranti Hooked on the Rocks tregojnë çiftin krejtësisht të zhveshur dhe duke kryer marrëdhënie sikur askush të mos ekzistonte

Ngjarja tronditëse ndodhi në mes të ditës pas orës 13:00, ku lanë gojëhapur të gjithë ata që përpiqeshin të shijonin drekën e tyre, raporton Cornwall Live.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat