“Gruaja ime nuk e di që unë sa herë që bëjmë seks përdor…”

Life style

“Gruaja ime nuk e di që unë sa herë që bëjmë seks përdor…”

Nga: Bota sot Më: 25 qershor 2022 Në ora: 22:16
Ilustrim

E dashur Deidre: Gruaja ime nuk e ka idenë se duhet të përdor Viagra sa herë që bëjmë dashuri.

Pa të, nuk mund të kem, apo të mbaj një ereksion mjaftueshëm të fortë.

Unë jam 58 vjeç dhe jam I varur nga pilulat, të cilat i blej online, për 18 muajt e fundit.

Gruaja ime është 55 vjeç dhe ne jemi të martuar për 30 vjet.

Ato janë të fshehura në çantën time të larjes dhe unë e gëlltisë një të tillë pak para se të shkojmë në shtrat kur është e qartë se ajo është në humor.

Kam frikë se ajo do t'i gjejë dhe e kuptoj që nuk jam më në gjendje ta kënaq atë natyrshëm.

Më bën të ndihem më pak burrë. Gjithashtu ndihem shumë keq ta mbaj sekret këtë.

Deidre thotë: Të kesh probleme me ereksionin është shqetësuese, por e zakonshme tek burrat ndërsa plaken.

Nuk është një ide e mirë të vetë-përshkruash Viagra, pasi mund të ketë një shkak themelor mjekësor.

Ju lutemi lini një takim me mjekun tuaj të përgjithshëm.

Ndoshta ju mund t'i thoni gruas suaj që duhet të vizitoni një mjek si një mënyrë për të diskutuar këtë çështje.

Ajo ju do më shumë sesa aftësinë tuaj për të bërë seks. Ndaloni së mbajturi sekrete dhe lëreni që ajo t'ju mbështesë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat