Vendi më i mirë i pushimeve për çdo shenjë të horoskopit, cilës i përket ti?

Life style

Vendi më i mirë i pushimeve për çdo shenjë të horoskopit, cilës i përket ti?

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 23:28
Foto ilustrim

Duke marrë parasysh faktorë të tillë si tiparet e personalitetit, aktivitetet dhe mënyra e preferuar e udhëtimit, janë gjendur vendet më të mira në mbarë botën për çdo shenjë të zodiakut…

Ka kaq shumë opsione kur bëhet fjalë për zgjedhjen e një pushimi këto ditë, mund të jetë e vështirë të dish se ku të fillosh. Cilat janë destinacionet më të mira për çdo shenjë zodiaku?

Dashi – Chiang Mai, Tajlandë

Demi – Dubai

Binjakët – Bali

Gaforrja – Turqi

Luani – Las Vegas, SHBA

Virgjëresha – Kankun, Meksikë

Peshorja – Itali

Akrepi – Nju Jork, SHBA

Shigjetari – Marrakesh, Marok

Bricjapi – Sri Lanka

Ujori – Siem Reap, Kamboxhia

Peshqit – Maldive

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat