21 vjeçari rrëfen historinë erotike: Pas seksit pasionant ajo më...

Life style

21 vjeçari rrëfen historinë erotike: Pas seksit pasionant ajo më...

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 22:35
Foto ilustrim

Unë jam 21 vjeç dhe kushërira ime e largët është 33.

Ajo ka qenë gjithmonë e mrekullueshme dhe me imazhin e saj kam fantazuar gjatë gjithë adoleshencës.

Ajo u martua e re, por burri i saj ishte një person i mjerë.

Më në fund ata u ndanë.

Ajo qëndroi në shtëpinë e tyre dhe ai u largua.

Tani nëse ajo ka nevojë për ndihmë për diçka rreth shtëpisë, më thërret mua.

I kositi lëndinën dhe e ushqej macen e saj nëse është larg.

Kompjuteri i saj po punonte ngadalë, kështu që kur ajo më thirri unë shkova për t’ia rregulluar.

Duhej të uleshim krah për krah dhe të shikonim së bashku ekranin.

Nuk mund të rezistoja pa i dhënë një puthje.

Ajo nuk kundërshtoi kështu që i dhashë një tjetër, më të pasionuar.

Ne shkuam në dysheme dhe në atë moment i zhveshëm rrobat dhe bëmë seks të mrekullueshëm.

Më dukej se po ecja në ajër kur shkova në shtëpi.

Kuptova që më në fund ëndrra ime ishte realizuar dhe mezi prisja herën tjetër.

Por, tani ajo më ka bllokuar.

E pashë një mbrëmje kur ajo dhe disa miq erdhën në pijetore.

Isha me një vajzë që ishte studente në të njëjtin kolegj me mua.

Më pas mikja ime e vjetër shkoi në një lokal tjetër dhe unë nuk pata mundësi të flisja me të.

Meqë nuk po merrja asnjë përgjigje nga mesazhet e mia, thirra për ta pyetur se çfarë nuk shkonte.

Ajo tha se nuk mund të më besojë dhe ma mbylli telefonin në fytyrë.

Unë jam i shkatërruar.

Mendova se më në fund jeta ime ishte i ringjall pasi kisha gruan që do të kisha dashur gjithmonë.

Tani e ardhmja duket e zymtë.

Ajo është gjithçka për të cilën mendoj.

Nuk mund ta besoj se ajo mbrëmje e mrekullueshme nuk do të thoshte asgjë për të.

Përgjigjja e psikolohes: Duhet të mësosh ta besosh,

Sa më shpejt të pranoni se ajo nuk do të jetë e dashura juaj e vazhdueshme apo edhe e dashura juaj e zakonshme, aq më lehtë do të jetë për ju.

Ajo mund të jetë e shqetësuar për marrëdhënien familjare që e keni ​​edhe pse një marrëdhënie e tillë është e ligjshme në Mbretërinë e Bashkuar.

Ose ajo mund të jetë e shqetësuar për hendekun e moshës mes jush.

Mundësi të tjera janë që ajo mund të ketë tashmë dikë tjetër në mendje ose mund të mos dëshirojë një marrëdhënie të duhur në kohën e tanishme.

Është gjithashtu shumë e mundur që ajo shqetësohet se pjesa tjetër e familjes mund të jetë e tmerruar nga ju që keni një lidhje.

Shihni miq dhe takoni njerëz të rinj.

Kur gjeni dikë të veçantë, fillimisht shkoni për një marrëdhënie të duhur, më vonë seks.

Në këtë mënyrë ka një shans të mirë që të zgjasë dhe nuk do t'ju duhet të ushqeni përsëri një zemër të thyer.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat