Përputhet me të gjitha ngjyrat e lëkurave, kjo është ngjyra e flokëve që nuk del nga moda

Life style

Përputhet me të gjitha ngjyrat e lëkurave, kjo është ngjyra e flokëve që nuk del nga moda

Më: 4 dhjetor 2022 Në ora: 14:33
Foto ilustrim

Nëse do të duhej të zgjidhnim një ngjyrë flokësh që iu përshtatet të gjithave ajo është çokollata.

Toni i thellë, çokollatë është perfekt për të gjitha fytyrat. Është një nuancë e shkëlqyer si për tonet e ftohta ashtu edhe për ato të ngrohta të lëkurës dhe i jep çdo lloji dhe teksture flokësh një pamje luksoze.

Ajo që e bën më unike këtë nuancë janë reflektimet e shumta në dritë. Kini parasysh se një nuancë e tillë kërkon vetulla të theksuara.

Dhe modelja e famshme amerikane Hailey Bieber ka zgjedhur këtë nuancë këtë vit, e cila “përputhet” në mënyrë perfekte me lëkurën e saj.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat