Rrëfim erotik, 29 vjeçari tregon problemet e jetës seksuale: Kur përpiqem të bëj seks me të dashurën e re, nuk..!

Life style

Rrëfim erotik, 29 vjeçari tregon problemet e jetës seksuale: Kur përpiqem të bëj seks me të dashurën e re, nuk..!

Nga: B.S. Më: 27 janar 2023 Në ora: 22:27
Foto ilustrim

Një 29 vjeçar ka rrëfyer problemet me jetën e tij seksuale.

Ai për psikologen e “The Sun” rrëfeu problemet që ka me ereksionin, përcjell “Bota sot”.

29 vjeçari tregon se ka një të dashurë super seksi dhe të bukur, por që trupi i tij nuk ‘ndezet’ kur dëshirojnë të bëjnë seks.

Kjo gjë, ka filluar ta shqetësoj atë dhe ka frikë se e dashura e tij mund ta braktisë atë.

Rrëfimi i plotë

Kur unë dhe e dashura ime e re shkojmë në dhomën e gjumit, unë jam gjithmonë një “dështim i turpshëm”.

Ajo është e bukur, e sjellshme dhe ka një figurë të krisur, kështu që nuk e kuptoj pse nuk mund ta përballoj kur përpiqemi të bëjmë seks.

Mendja ime është e ndezur, por trupi im thjesht nuk do të bashkëpunojë. Nuk më ka ndodhur kurrë më parë.

Unë jam 29 vjeç dhe e dashura ime është 20. Ne jemi takuar prej dy muajsh dhe kam frikë se nëse diçka nuk ndryshon, ajo do të më braktisë.

Për të qenë i sinqertë, jam i befasuar që ajo ishte e interesuar për mua në radhë të parë. Ajo është jashtë ligës sime - një dhjetë, ndërsa unë jam një pesë, maksimumi.

Ajo më tha se i pëlqejnë djemtë më të vjetër dhe mendon se jam i lezetshëm, seksi dhe qesharak.

Sa herë që humbas ereksionin, ajo është e kuptueshme dhe përpiqem ta kënaq në mënyra të tjera.

Ajo thotë se i ka pëlqyer, por padyshim që të dy duam të bëjmë seksin e duhur.

Unë kam filluar të kem frikë se ajo do të flejë sepse jam shumë i shqetësuar për këtë.

Unë jam i sigurt se durimi i saj do të mbarojë së shpejti, ashtu siç po më mbarojnë justifikimet.

Përgjigja e psikologes: Shumica e meshkujve kanë vështirësi në mbajtjen e ereksionit në një moment.

Tek të rinjtë, kjo është pothuajse gjithmonë një çështje psikologjike, jo një problem fizik.

Nëse keni ereksion herët në mëngjes dhe masturboni normalisht, ka të ngjarë që shkaku të jetë në mendjen tuaj.

Zakonisht, është një rreth vicioz - sa më shumë të shqetësoheni se do të ndodhë, aq më shumë ndodh.

Duket sikur mund të keni vetëbesim të ulët, gjë që nuk do t'ju ndihmojë.

Kujtojani vetës se kjo vajzë ju pëlqen shumë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat