“I dashuri im po më tradhton me idhullin e tij pornografik - ndihem shumë e poshtëruar”

Life style

“I dashuri im po më tradhton me idhullin e tij pornografik - ndihem shumë e poshtëruar”

Nga: Bota sot Më: 7 shkurt 2023 Në ora: 22:48
Foto ilustrim

Një grua ka bërë rrëfimin e çuditshëm duke treguar se si i dashuri i saj po e tradhton me një vajzë të videove me pullë të kuqe.

Rrëfimi i plotë:

E dashur psikologe: I dashuri im bëri seks me mua ndërsa shihte yllin e tij të preferuar pornografik dhe tani kam zbuluar se ata në të vërtetë kanë pasur një aferërë.

Ndihem aq e poshtëruar sa nuk jam e mjaftueshme për të dhe sikur kjo grua do të thotë më shumë për të.

Jemi të dy 37 vjeç, kemi gjashtë vjet bashkë dhe kemi blerë një shtëpi dy vjet më parë.

E kam ditur gjithmonë se i pëlqente pornografia, pasi ai kishte qenë një djalë beqar për tre vjet para se të takoheshim.

Çfarë tjetër do të prisnit këto ditë?

Në Krishtlindje, ai filloi të shmangte seksin.

Më pas, një javë më parë, ne u larguam për ditëlindjen time dhe mendova se ai do të angazhohej në këtë drejtim.

Zgjodha veshjet e mia më të mira, bëra flokët dhe, pas një vakti fantastik, u ktheva në dhomën tonë dhe vesha të brendshme të bukura.

E ftova në shtrat, ai u ngjit dhe filloi të bënte seks me mua.

Mendova se do t'i kthenim gjërat në rrugën e duhur. Më pas ai humbi ereksionin.

Ai ishte shumë i turpëruar, por i sugjerova se do të ishte mirë dhe ne duhet të punonim për këtë së bashku.

Më pas ai u zgjat për tabletin e tij dhe sugjeroi të shikonim disa video pornografike, gjë për të cilën unë rashë dakord.

U befasova kur vura re se ai shkruante një emër specifik në kërkimin e videove.

Pasi zgjodhi një film, ai shpejt gjeti ritmin e tij, por unë u ndjeva çuditshëm.

Ai po shikonte para meje gjatë gjithë kohës këtë grua.

Më vonë, kur e kishte zënë gjumi, kalova në telefonin e tij dhe zbulova lloj-lloj mesazhesh të ndyra për këtë grua që nuk e njihja.

Ai vazhdoi ta ngacmonte me "emrin e saj pornografik" i cili ishte i njëjtë me gruan që sapo kishim parë. Unë isha në mosbesim dhe u shtriva pa lëvizur.

U rrotullova dhe qava në heshtje gjithë natën më pas. Ndihem e shtypur.

Përgjigjja e psikologes: I dashuri juaj është bërë i varur nga pornografia dhe ndoshta seksi.

Kjo po e shtrembëron ndjenjën e tij për atë që është e pranueshme në një marrëdhënie.

Të shikosh një grua tjetër duke performuar, një grua me të cilën ai ka qenë i pabesë, ndërsa bën seks me ty në ditëlindjen tënde, kjo është për të ngritur disa flamuj të kuq.

Ju duhet të bëni një bisedë të sinqertë me të dhe t'i tregoni sa e lënduar jeni.

Pyeteni nëse ai dëshiron ta kapërcejë këtë së bashku, sepse ka shumë hapa që mund ta kthejnë varësinë e tij dhe t'ju ndihmojnë të dy të rilidheni, por vetëm nëse ai është i përkushtuar për shërim.

Ju të dy duhet të lexoni paketën time të mbështetjes Shqetësimi për Pornografinë, i cili shpjegon se ku mund të merrni ndihmë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat