Rrëfehet burri: Si përfundova në seks me një grua tjetër për “fajin” e partneres time

Life style

Rrëfehet burri: Si përfundova në seks me një grua tjetër për “fajin” e partneres time

Nga: Bota sot Më: 19 mars 2023 Në ora: 22:15
Foto ilustrim

Dinamika në jetën familjare ka ndikuar që një burrë të tradhtojë gruan e tij me një të panjohur. Gjithçka nisi me një aheng, ku ai u detyrua që të shkonte vetëm.

E dashur psikologe: Nuk dua të vazhdoj të gënjej partneren time, por ajo e di se diçka nuk është në rregull.

E di që duhet të largohem pasi e tradhtova në një natë jashtë.

Unë jam 41 vjeç dhe partnerja ime 39. Ne jemi bashkë për 12 vjet dhe kemi dy djem nëntë dhe shtatë vjeç.

Nuk e dua dhe nuk e shoh më tërheqëse. Nuk kemi asgjë të përbashkët.

Unë isha i ftuar në festën e 40-vjetorit të shokut tim një muaj më parë.

Edhe partnerja ime ishte e ftuar, por njëri nga djemtë tanë ishte i sëmurë, kështu që ajo nuk ia doli dot të vinte.

Partnerja ime këmbënguli që të shkoja vetëm. Kam biseduar pothuajse me të gjithë, por ishte një grua me të cilën thjesht dukej se kisha një kimi.

Ne po flirtonim shumë dhe në fund të natës ajo më ftoi përsëri në banesën e saj.

Ne përfunduam duke bërë seks të jashtëzakonshëm, gjë që më bëri të kuptoj se çfarë mungon në marrëdhënien time.

Përgjigjja e psikologes: Ju nuk jeni çifti i parë që e përjetoni këtë, as i fundit.

Ndoshta ju jeni larguar për shkak të fëmijëve, punës ose vetë jetës.

A ndani kohë për netë të rregullta takimesh apo intimitet seksual?

Disa seanca këshillimi mund të jenë një ide e mirë për t’i filluar, të paktën për hir të fëmijëve tuaj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat