Rrëfen gruaja e dëshpëruar: Burri vrapon për të bërë seks me eskortë sa herë që kemi një grindje

Life style

Rrëfen gruaja e dëshpëruar: Burri vrapon për të bërë seks me eskortë sa herë që kemi një grindje

Më: 26 mars 2023 Në ora: 22:46
Foto ilustrim

Një grua është e zemëruar me bashkëshortin e saj, pasi ai zgjedh të bëj seks me eskorta dhe vizitone sallone masazhesh me “fund të lumtur” sa herë që ata grinden.

Rrëfimi i plotë:

E dashur psikologe: Pas çdo debati që kemi, burri im lëpin plagët e tij ose duke bërë seks me një eskortë ose duke shkuar në një sallon masazhi.

Burra të tjerë i mbytin dhimbjet e tyre në pijetore ose ngujohen në shtëpi, por ai paguan për seks dhe unë jam i tërbuar!

Po kërkoja disa dokumente në një sirtar kur gjeta një telefon sekret.

Çdo mesazh ishte në një sallon masazhi, ose në një nga tre shoqërueset që caktonin takime.

U ndjeva e sëmurë kur i zbulova të gjitha.

Nga leximi i mesazheve ishte e qartë se salloni ofronte masazhe sensuale.

Një kontroll i shpejtë i motorit të kërkimit nxori komente që vlerësuan aftësitë "fund të lumtur" të masazhatorëve.

Por ishte zbulimi që këto shoqëruese ofrojnë seks "të pambrojtur" - dmth., të pambrojtur - që më mërziti vërtet.

Unë u përballa me të, por ai nuk do të pranojë asgjë dhe betohet se nuk e di nga është telefoni.

Unë jam 38 vjeç dhe burri im është 41. Ne jemi të martuar për tre vjet.

Ai zemërohet shumë kur kërkoj të vërtetën. Ai kërcënoi se do të largohej dhe unë duhej t'i lutesha të qëndronte.

Unë e dua burrin tim më shumë se çdo gjë. Unë thjesht dua që ai të pranojë atë që ka bërë dhe të kuptojë efektin e saj tek unë, atëherë ne mund të vazhdojmë.

Në vend të kësaj, ai po përpiqet të ma hedhë të gjithë fajin mbi mua.

Nuk kalon ditë që nuk e mendoj.

Unë kam rezervuar një kontroll të shëndetit seksual dhe kam insistuar që edhe ai ta bëjë një të tillë.

Unë nuk dua të jem pa të, por gjithashtu ndjej sikur jam e pikëlluar për dikë që mendoja se e njihja.

Ne nuk kemi diskutuar për këtë për disa javë pasi filloi të dilte jashtë kontrollit herën e fundit, por mund ta ndjej se po ndërtohet përsëri.

Nuk e kam idenë se çfarë të bëj ose nëse ai do ta bëjë këtë përsëri.

Unë dua ta zgjidh këtë mes nesh, por si mund t'i besoj atij?

Përgjigjja e psikologes: Kur besimi shkon, është shumë e vështirë ta kthesh atë.

Ju keni shumë inat brenda që duhet të dalë jashtë dhe kaq shumë pyetje që ju duhet t'i përgjigjeni, por në të njëjtën kohë zemra juaj ende po ju thotë që e doni atë.

Ju jeni tradhtuar nga i vetmi person që duhet të ishte aty për ju.

Jini të vendosur – ai duhet të ndalojë përdorimin e salloneve të masazhit dhe vizitat e shoqëruesve nëse ju të dy doni të keni të ardhme.

Sigurohuni që të kujdeseni për mirëqenien tuaj fizike dhe mendore dhe të mbështeteni te familja dhe miqtë, si dhe të flisni me mjekun tuaj të përgjithshëm.

 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat