“Më shfrytëzonte vetëm për seks, ai po me tradhtonte me shoqen e nënës time”

Life style

“Më shfrytëzonte vetëm për seks, ai po me tradhtonte me shoqen e nënës time”

Nga: Bota sot Më: 3 dhjetor 2023 Në ora: 22:24
Ilustrim

E dashur Deidre: Rezulton se ish-i im thjesht po më përdorte për seks - dhe ai po më tradhtonte gjatë gjithë kohës me shoqen e nënës time.

Pjesa më e keqe është se ai e ka bindur shoqen e mamasë se unë kam gënjyer për marrëdhënien tonë.

Ajo beson versionin e tij se unë e kapa për një puthje dhe ai ishte shumë i tronditur për të më shmangur.

Mami nuk dëshiron të përfshihet, kështu që po qëndron larg kësaj.

Kështu që unë po quhem gënjeshtare dhe ndihem kaq e ulët.

Unë jam 29 vjeç dhe ish-i im është 40. Unë u largova nga shtëpia vite më parë, por planifikoja të kthehesha në Krishtlindje. Tani kam frikë.

Ish-i im dhe unë ishim bashkë për gjashtë muaj, pasi u takuam në një natë kur isha kthyer në qytetin tim.

Ishte e mrekullueshme në fillim. Ai do të më vizitonte rregullisht në qytetin ku jetoj tani dhe do të kalonim netë të egra.

Por shpejt gjërat u bënë toksike. Ai filloi të më zhgënjejë, duke i shtyrë takimet tona në minutën e fundit.

Pastaj ai do të kërkonte falje, duke më thënë se sa shumë më donte, por nuk ishte një kohë e mirë.

Pika e fundit erdhi kur ai u përpoq të më detyronte veten një natë. Pas kësaj i përfundova gjërat.

Ai kurrë nuk donte që unë të postoja foto të tij, tani e kuptoj pse.

Një fundjavë kur u ktheva në shtëpi, i tregova mamasë fotografinë e tij.

Ajo u tmerrua dhe tha se ai ishte i dashuri i shoqes së saj.

Më pas shoqja e saj më kontaktoi, duke kërkuar prova të lidhjes sonë.

I dërgova foto dhe tekste, por ajo u përgjigj duke thënë se nuk më besonte dhe se kisha falsifikuar provat.

Ata më kanë thënë se ishte vetëm një puthje dhe unë duhet të "përballem me të" dhe të vazhdoj përpara.

Mesa duket ata janë duke u martuar dhe madje po flitet për fëmijë.

Deidre thotë: Keni pasur një arratisje me fat. Ky njeri është abuziv dhe, sado i frikshëm që është, të paktën ju e dini të vërtetën.

Ai nuk është personi me të cilin keni menduar se keni rënë në dashuri.

Derdhni lotët mbi të, por bëni një përpjekje të vendosur për të vazhduar përpara.

Ju jeni ende e ri dhe kjo ju liron të takoni dikë që mund të ofrojë mbështetje 100 për qind.

Nëse vazhdoni të jeni në depresion, bisedoni me mjekun tuaj. Mos luftoni kur ndihma është e disponueshme.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat