“E lashë se më tradhtoi, por ja ҫfarë po bën tani ish e dashura ime..”

Life style

“E lashë se më tradhtoi, por ja ҫfarë po bën tani ish e dashura ime..”

Nga: Bota sot Më: 6 dhjetor 2023 Në ora: 22:31
Ilustrim

E dashur Deidre: Ish-i im vazhdon të më kërkojë para dhe unë nuk mund t'i them jo sepse e dua akoma dhe nuk dua që ajo të mbetet pa to.

Ajo ka një të dashur tjetër tani dhe kur i dërgoj para, gjëja tjetër që shoh janë postimet e saj në Instagram që e tregojnë atë duke bërë foto në një natë jashtë.

Unë jam një burrë 41 vjeç dhe ajo është 36. Ajo punon për autoritetet lokale dhe nuk fiton shumë. Nuk e kisha problem të paguaja kur ishim në një lidhje.

Ne ishim bashkë për katër vjet, dhe i dhashë fund sepse ajo më tradhtoi.

Vazhdoj të përpiqem të gjej dikë, por të gjitha vajzat me të cilat takohem më bëjnë mik.

Askush nuk matet me ish-in tim. Do të bëja gjithçka për të dhe e di që ajo më merr si budalla.

Deidre thotë: Ju nuk jeni më përgjegjës për të dhe sa më shumë t'i jepni para, aq më shumë ajo do t'i kërkojë, duke ju mbajtur të lidhur.

Ajo nuk është e drejtë me ju dhe ju meritoni më mirë.

Bëni një pakt me veten që nuk do t'i jepni më para. Blloko numrin e saj nëse duhet dhe mos e ndjek në rrjetet sociale sepse po të mundon.

Dilni me miqtë dhe rrjetohuni në këtë mënyrë. Kërkoni miqësi në vend të materialeve të të dashurës dhe një marrëdhënie mund të vijë natyrshëm në rrugën tuaj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat