Burri i shqetësuar: Ideja e keqe e gruas për të përmirësuar seksin tonë, ka bërë që unë...

Life style

Burri i shqetësuar: Ideja e keqe e gruas për të përmirësuar seksin tonë, ka bërë që unë...

Nga: Bota sot Më: 21 shkurt 2024 Në ora: 22:19
Ilustrim

E dashur Deidre: Ideja e keqe e gruas sime për të përmirësuar jetën tonë seksuale më ka futur në një telash.

Ajo dëshiron që unë t'i vesh getat e saj rrjetë kur bëjmë dashuri, por unë jam i shqetësuar se kjo do të më shndërrojë në një kryq.

Ne jemi të martuar për tetë vjet. Unë jam 40 vjeç dhe ajo 38. Seksi ka qenë gjithmonë një pjesë e rëndësishme e marrëdhënies sonë dhe ne gjithmonë e bëjmë atë dy ose tre herë në javë.

Por kohët e fundit, dashuria jonë është bërë pak e vjetëruar, pasi kemi qenë bashkë kaq gjatë. Ne të dy ramë dakord se duhej ta ringjallnim atë. Disa netë më parë, ne u shtrimë në shtrat duke diskutuar fantazitë tona.

Për habinë time, gruaja ime tha: "Unë kam pasur gjithmonë një gjë për burrat me geta. A do ta veshësh timen gjatë seksit?”

Ideja më emocionoi dhe pranova, por tani kam filluar të ndihem në ankth.

Po sikur të kënaqem duke i veshur ato?

A do të thotë fakti që unë dua ta bëj këtë që jam një ‘kryqëzor’?

Deidre thotë: Nuk ka asgjë të keqe të jesh një kryqtar dhe është shumë më e zakonshme nga sa mund ta mendosh.

Por të jesh i ndezur nga ideja për të veshur getat e gruas tënde nuk do të thotë që duhet ta etiketosh veten si të tillë.

Tingëllon më shumë si një fetish. Ju tërhiqeni nga kjo ide sepse është e keqe dhe e re, jo sepse ndjeni - ose keni ndjerë ndonjëherë - një dëshirë të fortë për t'u veshur me rroba grash.

Mundohuni të mos ndiheni të shqetësuar. Thjesht kënaquni duke eksperimentuar.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat