6 ngjyrat e flokëve që do të jenë më të kërkuarat gjatë vitit 2024

Life style

6 ngjyrat e flokëve që do të jenë më të kërkuarat gjatë vitit 2024

Më: 24 shkurt 2024 Në ora: 20:47
Dua Lipa

Me një vit të ri vjen një humor i ri, nga zakonet tona të përditshme deri te ngjyrat tona të veçanta të flokëve. Deri më tani, tendencat më të pritura të ngjyrave të flokëve për vitin 2024 e shtojnë volumin në tema retro dhe luksoze.

Koloristi i famshëm i flokëve, Matt Rez, njeriu që qëndron pas ngjyrosjes ikonë të Hailey Bieber dhe Dua Lipa, thotë: “Ngrohtësia në tonalitet dhe ngjyra me mirëmbajtje të ulët do të kalojnë këtë vit në spektrin “natyror” të tendencave të ngjyrave të flokëve.”

Më poshtë do të paraqesim 6 trende të ngjyrave të flokëve që do të jenë kudo në 2024:

Bjonde e heshtur

Zeshkane ‘Beachy’

Cherry Cola- Në nuncë të kuqe qershie

Ora e Artë Bjonde

Bakër i gjallë

Decadent Çokollatë

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat