Shenjat që do të prishnin momentin tuaj romantik me një fjalë

Life style

Shenjat që do të prishnin momentin tuaj romantik me një fjalë

Më: 11 prill 2024 Në ora: 07:43
Foto ilustrim

BINJAKËT

Binjakët bëjnë vazhdimisht hile, kanë një humor të çuditshëm dhe dëshirojnë t’i bëjnë përshtypje çdokujt me batutat e tyre. Epo, jo të gjithë janë të suksesshëm dhe ndonjëherë janë edhe më “të ftohtë” se Poli i Veriut.

DASHI

Nga ana tjetër, Dashi, për shkak se dëshiron të bjerë në sy dhe të mbetet i paharrueshëm për ju, do t’ju tregojë linjën “e ftohtë” të ditës në momentin më të papërshtatshëm. Ai do të qeshë, por ju do të “ngriheni”.

SHIGJETARI

Shigjetari duhet ta dijë se përgjithësisht nuk dallohet për humorin e tij të suksesshëm. Ai thotë gjëra që të “ngrijnë gjakun”, qesh me vete me batutat e tij dhe ndonjëherë bëhet ofendues pa e kuptuar. Shigjetari do të prishte lehtësisht momentin tuaj romantik me një vërejtje të çuditshme.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat