Rrëfimi befasues: I kapa mat, i dashuri im dhe motra e tij në një marrëdhënie...

Life style

Rrëfimi befasues: I kapa mat, i dashuri im dhe motra e tij në një marrëdhënie...

Nga: BS Më: 22 maj 2024 Në ora: 22:29
Foto ilustrim

Kam një ndjenjë të tmerrshme që i dashuri im është në një marrëdhënie seksuale me motrën e tij.

Ka diçka në lidhje me mënyrën se si ata veprojnë me njëri-tjetrin - shumë prekëse, emocionuese dhe madje flirte.

Unë jam 26 vjeç, ai është 28 dhe ne kemi qenë në një lidhje për gjashtë muaj. Motra e tij është 27.

I dashuri im dhe motra e tij ndajnë një banesë dhe sa herë që shkoj përreth, ata gjithmonë qeshin dhe bëjnë komente të pafytyra, ndonjëherë edhe seksuale, me njëri-tjetrin. Është vërtet e papërshtatshme.

Javën e kaluar, ai kishte veshur disa xhinse të ngushta dhe ajo bëri një shaka për fryrjen e tij të madhe.

Ata ulen afër në divan, dhe kur përqafohen, ai është shumë i ngushtë dhe për shumë kohë. Më keq akoma, kur ai e shikon atë, ai merr të njëjtin vështrim në sytë e tij që merr kur më shikon mua.

Ata veprojnë sikur janë duke fjetur së bashku - deri në atë masë sa një herë hyra fshehurazi në dhomën e saj të gjumit për të kontrolluar nëse kishin rënë së bashku te shtrati.

E di që thjesht do të thuash se jam xheloze dhe e pasigurt, por mendoj se ka edhe më shumë. Unë kam filluar të ndihem vërtet e shqetësuar për këtë. Nuk dua të shkoj më në vendin e tij. Cfare duhet te bej?

Përgjigja e psikologes: Të gjitha familjet janë të ndryshme dhe mund të ndodhë që i dashuri juaj të jetë jashtëzakonisht i dashur dhe i prekshëm.

Incesti është i paligjshëm, kështu që nëse ata do të flinin së bashku, nuk ka gjasa që ata të sillen kështu para jush. Ka më shumë gjasa që ata janë thjesht shumë të afërt dhe gjithmonë kanë bërë shaka seksuale.

Por kjo po ju shqetëson, ndaj thuani diçka të dashurit tuaj. Ndoshta ju mund t'i tregoni atij se sa të pakëndshme ju bën sjellja e tyre dhe t'i thoni se ndihet e papërshtatshme.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat