Incident i rrallë në Shkup, përleshje fizike mes disa aziatikëve - Bota Sot
Incident i rrallë në Shkup, përleshje fizike mes disa aziatikëve

Maqedonia

Incident i rrallë në Shkup, përleshje fizike mes disa aziatikëve

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 14:53
Pamje nga incidenti

Përdoruesit e rrjeteve sociale sot kanë shpërndarë video të një incidenti, i cili ka ndodhur në Qendrën Tregtara “Leptokaria”.

Nga pamjet e publikuara mund të shihet se bëhet fjalë për një zënë në mes dy aziatikëve (djalë dhe vajzë) dhe një personi tjetër.

Në video mund të shihet se ata dy tentojnë ta godasin personin e tretë, e ndjekin atë nëpër rrugët e qendrës tregtare me thikë kasapi.

Për këtë ngjarje dhe nëse ka të lënduar, akoma nuk ka njoftim zyrtar.

 

#JackieChan и сопругата во Лептокарија! Филмска пресметка сред бел ден, Кинези🧧 со сатар🔪 во рака бркаат и физички се пресметуваат со друго лице. #chinaman #attack #knife #publicattack

Posted by Dimitar Avramovski on Wednesday, July 17, 2019

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...