Tayna thotë se ka njerëz ziliqarë dhe xhelozë për suksesin e saj - Bota Sot
Tayna thotë se ka njerëz ziliqarë dhe xhelozë për suksesin e saj

Mediale Vip

Tayna thotë se ka njerëz ziliqarë dhe xhelozë për suksesin e saj

Më: 15 shkurt 2019 Në ora: 23:43
Tayna

Hip hop ylli, Tayna, vazhdon që të jetë me qasje të drejtpërdrejt.

Bukuroshja në rrjetin social Instagram ka publikuar një foto me një veshje interesante.

Ajo në këtë imazh shfaqet me këpucë me taka dhe flokë të rrafshët, duke u shfaqur tejet bukur.

Megjithatë, vëmendje bie te përshkrimi, ku ajo thotë se duhet të jetë e kujdesshme.

“Kaq shumë xhelozi dhe zili, duhet të jem e kujdesshme”, u shpreh Tayna në Instagram.

Këngëtarja pritet të publikojë së shpejti projekt të ri, pasi ajo vazhdon që të shijojë suksesin e bashkëpunimit me Ledrin, “Aje”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...