Eni i gëzohet milionit - Bota Sot
Eni i gëzohet milionit

Mediale Vip

Eni i gëzohet milionit

Më: 14 mars 2019 Në ora: 22:27
Eni Koçi

Këngëtarja nga Shqipëria, Eni Koçi, është shprehur e lumtur që kënga e saj e fundit “Afër teje”, të cilën e ka realizuar në bashkëpunim me Olsi Bylykun, ka grumbulluar një milion klikime në Youtube.

“1.000.000 views dhe 1M falënderime për ju “, ka shkruar ajo në llogarinë e saj në Instagram.

Kujtojmë se Eni së fundmi është fejuar me reperin Genc Prelvukaj, i cili është edhe producent i këtij projekti muzikor.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...